Praga, Złoty Stok, Kłodzko, Adrszpach

Wycieczka rodzinna na 3 dni

termin do ustalenia

Dzień 1.

Wyjazd z Kraśnika z dworca autobusowego przy ul. Jagiellońskiej o godz. 04:00. Przejazd przez Polskę do Czech do Adrszpach do Skalnego Miasta – formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez naturę. 100-metrowe skalne ściany sprawiają często monumentalne wrażenie. Znajdziemy tutaj skalny wodospad, piękne szmaragdowe jezioro starej piaskarni, otoczone różnobarwną roślinnością oraz górne jeziorko, gdzie ciekawą atrakcją jest przepływ wieloosobowymi tratwami. Przejazd na stronę Polską do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie, wyjazd do Pragi. Zwiedzanie miasta, m.in. Praski Hrad – kompleks zamkowy, w tym Stary Pałac Królewski, Katedra św. Wita, Wacława i Adalberta, Ogrody Królewskie i ogrody na Wałach.

Mala Strana – ulica Nerudova, Kościół św. Mikołaja, wieża kościoła św. Mikołaja, Sanktuarium Praskiego Dzieciątka Jezus.

Most Karola i Wyspa Kampa. Stare Miasto i rynek, Plac św. Wacława.
Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Kłodzka do parku miniatur Minieuroland. W Minieurolandzie można podziwiać ponad 40 makiet najznamienitszych budowli z Dolnego Śląska, Ziemi Kłodzkiej, Europy oraz ze świata. Wszystko to znajduje się w otoczeniu pięknego ogrodu, obfitego w tysiące unikatowych gatunków drzew i krzewów. Miniatury przedstawione są w skali 1:25 z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Przejazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Kopalni Złota. Muzeum oferuje wystawę obrazującą historię górnictwa złota, wyprawę do sztolni „Czarnej”, w której można zobaczyć 10-metrowy podziemny wodospad, a także płukanie złota. Powrót.

CENA 520 PLN

przy grupie min. 48 osób

Cena 570 zł /przy min. 40 uczestnikach

Cena 620 zł /przy min. 32 uczestnikach

 

Cena obejmuje:

– przejazd komfortowym autokarem

– ubezpieczenie NNW, KL

– 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami

– 2 śniadania, 2 obiadokolacje

– opłaty parkingowe, drogowe

– opiekę licencjonowanego przewodnika

 

Cena nie obejmuje:

– biletów wstępu do atrakcji: Park Miniatur Minieuroland, Kopalnia Złota Złoty Stok, Adrszpach + rejs łódką.

Razem ok. 80 zł (dorośli), 60 zł (dzieci)

– posiłków niewymienionych w programie

– wydatków własnych

 

UWAGA:

  1. Do wyjazdu niezbędny jest dowód osobisty lub paszport.
  2. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

_