EGER, BUDAPESZT,

MISZKOLC- TAPOLCA

13-15 sierpnia 2022

13.08

Wyjazd z Kraśnika z przystanku „Kraśnik” (rondo przy ul. Narutowicza) o godz. 04.10. Przejazd do Egeru. Zwiedzanie miasta: Bazylika, Zamek (wewnątrz), Meczet, główny plac miasta – plac Dobo. Przejazd do Doliny Pięknej Pani. Kolacja (gulasz + zimna płyta) i degustacja win z muzyką na żywo w winnej piwnicy. Przejazd do hotelu. Nocleg.

14.08

Śniadanie, przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta: Wzgórze Gellerta skąd podziwiać będziemy piękna panoramę Budapesztu, Cytadela, pomnik Wyzwolenia, Bazylika św. Stefana, plac Bohaterów, Parlament (z zewnątrz), Wzgórze Zamkowe- Zamek Buda, Baszta Rybacka, Zamek Vajdahunyad, uliczki i place Starego Miasta. Rejs po Dunaju. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

15.08

Śniadanie, przejazd do Miszkolc Tapolca. Wejście na baseny termalne. Pobyt 4 godziny. Dla osób niekorzystających z basenów czas wolny. Obiad w Słowacji w drodze powrotnej.  Przejazd w kierunku Polski. Powrót do Kraśnika w godzinach wieczornych.

CENA 800 zł

Cena obejmuje:

– przejazd komfortowym autokarem

– opiekę pilota

– ubezpieczenie NNW, Assistance, Kl

– obowiązkowa składka na TFG i TFP

– 2 noclegi w hotelu

– 2 śniadania, 1 kolacja w hotelu, 1 kolacja w Egerze, 1 obiad

– opłaty drogowe, parkingowe

 

Cena nie objemuje:

obowiązkowej opłaty 40 euro/os za wstępy do Zamku w Egerze, do Kościoła św. Stefana, za rejs po Dunaju oraz obsługę lokalnego przewodnika – jako pakiet płatny lokalnemu przewodnikowi.

– posiłków niewymienionych w programie

– biletu wstępu na baseny termalne 4000 HUF ok. 50 zł za osobę

 

UWAGI

Do wyjazdu niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Waluta obowiązująca w kraju docelowym – forint węgierski.