akceptujemy Polski Bon Turystyczny

ENERGYLANDIA, INWAŁD PARK, KOPALNIA SOLI W BOCHNI, WAWEL I RYNEK W KRAKOWIE, WADOWICE

25-27 września 2020

25.09

Wyjazd z Zakrzówka GOK godz. 04.45, z Kraśnika z dworca autobusowego przy ul. Jagiellońskiej o godz. 05.00. Przejazd do Bochni. Zwiedzanie najstarszej w Polsce kopalni soli, wpisanej na listę UNESCO. Przejazd do Krakowa. Spacer po Wawelu i Rynku Starego Miasta. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

26.09

Śniadanie, zwiedzanie zespołu klasztornego wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przejazd do Inwałdu Czas wolny na korzystanie z parków tematycznych i atrakcji: Park Miniatur „Świat Marzeń”, Warownia, Rodzinny Lunapark, Zielony Labirynt, Kraina Ruchomych Smoków, Wioska Średniowieczna. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

27.09

Śniadanie, przejazd do Zatoru do największego w Polsce rodzinnego parku rozrywki Energylandia, oferującego kilkadziesiąt atrakcji w kilku strefach: bajkolandia, strefa familijna, strefa ekstremalna, park wodny, smoczy ogród. Czas wolny na indywidualne korzystanie z atrakcji. Przejazd do Wadowic i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Jana Pawła II. Przyjazd do Kraśnika i Zakrzówka w godzinach nocnych.

 

CENA dorośli: 630 zł
CENA dzieci do 140 cm wzrostu: 560 zł
CENA seniorzy 65+: 580 zł
Przy grupie min. 48 uczestników

 

Cena obejmuje:

– przejazd komfortowym autokarem
– ubezpieczenie NNW
– 2 noclegi w hotelu ***
– 2 śniadanie, 2 obiadokolacje
– opiekę przewodnika w Krakowie i w Kopalni Soli
– bilety wstępu do Kopalni Soli, do parku rozrywki Energylandia, do parku rozrywki w Inwałdzie
Cena nie obejmuje:

– posiłków nie wymienionych w programie
– wydatków własnych