Galeria

GALERIA

Grecja

Słoneczny kraj położony w południowo-wschodniej części Europy, na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Idealne miejsce dla miłośników wypoczynku, jak i pasjonatów kultury antycznej.

Chiny

Najludniejsze państwo na świecie, położone w Azji Wschodniej. Miejsce niezwykłe, wieloetniczne, zachęcające przepięknymi scenerami, ciekawą historią i przede wszystkim bogatą kulturą.

Miejsca rozmaite

W galerii znajdują się zdjęcia z takich miejsc, jak Bośnia i Hercegowina, Cypr, Ukraina, Czechy, Węgry, Rosja.

Izrael

Kraj Bliskiego Wschodu, położony na wschodnim brzegu Morza Śródziemnego. Co roku licznie odwiedzany przez pielgrzymów i turystów ze względu na miejsca kultu religijnego, egzotykę oraz niezwykłe krajobrazy Azji Zachodniej.

Czarnogóra

Kraj Europy Południowej, powstał po rozpadzie Serbii i Czarnogóry. Jest to świetny cel podróży dla wszystkich pragnących poznać zjawiskowe Bałkany.

Hiszpania

Państwo w Europie Południowej, największe z czterech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim. Przyciąga turystów pięknymi plażami, smaczną śródziemnomorską kuchnią oraz ognistym tańcem flamenco.

Wielka Brytania

Jest to unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. Zachwyca przede wszystkim bogatą historią, malowniczymi krajobrazami oraz rozpoznawalną na całym świecie specyficzną popkulturą.