akceptujemy Polski Bon Turystyczny

WYPOCZYNEK NAD MORZEM

Rozewie – 6 dni

12-17 września 2020

Przylądek Rozewie

Jeden z najbardziej znanych przylądków w Polsce. Rozewie jeszcze do niedawna uważane było za najdalej wysunięty punkt na północy Polski, jednak zostało zdetronizowane przez punkt zwany Gwiazda Północy na wybrzeżu w granicach Jastrzębiej Góry. Niemniej jednak, Rozewie nie straciło na znaczeniu, chociażby ze względu na znajdującą się tam zabytkową latarnię morską czy piękne krajobrazy.

Hotel Okulski Grand Rozewie

www.okulski.eu/grand-rozewie

Obiekt położony jest około 2,5 km od Władysławowa. Znajduje się w bardzo spokojnej, zalesionej okolicy i jest miejscem idealnym do odpoczynku i relaksu. Na terenie hotelu znajdują się liczne atrakcje i udogodnienia, m. in.: miejsce na ognisko, grill, plac zabaw, sauna, siłownia, fitness, bilard, tenis stołowy, bar z dyskoteką, klub Piekiełko z kręgielnią (dod. płatne), masaż (dod. płatne), solarium (dod. płatne), wypożyczalnia rowerów (dod. płatne). Do piaszczystej plaży prowadzą dwie drogi: jedna krótsza z zejściem z klifu, druga dłuższa i wzdłuż płaskiej ścieżki.

 

12.09

O godzinie 04:00 wyjazd z dworca autobusowego przy ul. Jagiellońskiej w Kraśniku. O godzinie 04:40 wyjazd z Placu Zamkowego w Lublinie. Przejazd do hotelu w miejscowości Rozewie. Zakwaterowanie w hotelu Okulski, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

13-16.09

Śniadanie, czas wolny na plażowanie, wieczorem obiadokolacja, nocleg.

17.09

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Bydgoszczy. Zwiedzanie, m. in.: Stary Rynek, katedra św. Marcina i Mikołaja, budynek dawnego kolegium jezuitów – dzisiejszy ratusz, trzy szachulcowe spichlerze nad rzeką Brdą będące oficjalnym symbolem miasta, rzeźba „Przechodzący przez rzekę”, Opera Nova oraz Wyspa Młyńska. Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Kraśnika w godzinach wieczornych lub późną nocą.

 

CENA 830 PLN

przy grupie 45 uczestników

Dzieci do lat 12 630 PLN

Cena obejmuje:

– transport komfortowym autokarem, wyposażonym w barek kawowy, DVD, klimatyzacja, fotele uchylne z pasami bezpieczeństwa

– 5 noclegów w pokojach 2-,3- i 4-osobowych z łazienkami, typ classic

– 5 śniadań w formie bufetu, 5 obiadokolacji

– ubezpieczenie NNW

– opłaty parkingowe, drogowe

– dwie wycieczki lokalne: Półwysep Helski, Władysławowo

Cena nie obejmuje:

– wydatków własnych

– posiłków niewymienionych w programie

– leżaków, parasoli, parawanów na plaży

 

W trakcie pobytu przewidziane są dwie lokalne wycieczki: na Półwysep Helski (z możliwością zorganizowania rejsu, płatne dodatkowo 25 zł/os.) oraz do Władysławowa. Wycieczki te są wkalkulowane w cenę (z wyjątkiem rejsu). Daty i godziny – do ustalenia.

Istnieje również możliwość organizacji wycieczek fakultatywnych przy min. 25 uczestnikach:

– do Słowińskiego Parku Narodowego: spacer po parku oraz wyjście na ruchome wydmy, koszt 50 zł/os. (bilet do parku w cenie).

– wycieczka do Trójmiasta: zwiedzanie z przewodnikiem m. in. Gdańsk Stare Miasto, Długi Rynek, Nadbrzeże, Kościół Mariacki, Westerplatte, klif i molo w Orłowie, Katedra Oliwska z koncertem (jeśli będzie to możliwe), port i skwer Jana Pawła II w Gdyni, koszt 50 zł/os.