akceptujemy Polski Bon Turystyczny

WYPOCZYNEK NAD MORZEM 2021

Rozewie – 6 dni

21-26 czerwca 2021
8-13 lipca 2021
23-28 sierpnia 2021

Przylądek Rozewie

Jeden z najbardziej znanych przylądków w Polsce. Rozewie jeszcze do niedawna uważane było za najdalej wysunięty punkt na północy Polski, jednak zostało zdetronizowane przez punkt zwany Gwiazda Północy na wybrzeżu w granicach Jastrzębiej Góry. Niemniej jednak, Rozewie nie straciło na znaczeniu, chociażby ze względu na znajdującą się tam zabytkową latarnię morską czy piękne krajobrazy.

Hotel Okulski Grand Rozewie

www.okulski.eu/grand-rozewie

Obiekt położony jest około 3 km od Władysławowa i 1,5 km od Jastrzębiej Góry. Znajduje się w bardzo spokojnej, zalesionej okolicy i jest miejscem idealnym do odpoczynku i relaksu. Na terenie hotelu znajdują się liczne atrakcje i udogodnienia, m. in.: miejsce na ognisko, grill, plac zabaw, sauna, siłownia, fitness, bilard, tenis stołowy, bar z dyskoteką, klub Piekiełko z kręgielnią (dod. płatne), masaż (dod. płatne), solarium (dod. płatne), wypożyczalnia rowerów (dod. płatne). Do piaszczystej plaży prowadzą dwie drogi: jedna krótsza z zejściem z klifu, druga dłuższa i wzdłuż płaskiej ścieżki.

 

Dzień 1

O godzinie 04:00 wyjazd z dworca autobusowego przy ul. Jagiellońskiej w Kraśniku.  O godzinie 04:40 wyjazd z parkingu przed McDonald’s ul. Sikorskiego/al. Tysiąclecia. Przejazd do hotelu w miejscowości Rozewie. Zakwaterowanie w hotelu Okulski, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2-5

Śniadanie, czas wolny na plażowanie, wieczorem obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, możliwość zamówienia obiadu w hotelu (płatne dodatkowo), w godzinach południowych wyjazd w kierunku Lublina i Kraśnika, przejazd do miejsc docelowych w godzinach wieczornych lub nocą.

 

GWARANCJA NISKIEJ CENY DO 31 MARCA 2021

CENA: 900 PLN

w terminie 21-26.06.2021 i 23-28.08.2021

CENA: 1030 PLN

w terminie 8-13.07.2021

Dzieci do lat 12 780 PLN* – wszystkie terminy

*pod warunkiem zakwaterowania z dwiema pełnopłatnymi osobami (rodzice lub opiekunowie).

Cena obejmuje:

– transport komfortowym autokarem

– 5 noclegów w pokojach 2-,3- i 4-osobowych z łazienkami, typ classic

– 5 śniadań w formie bufetu, 5 obiadokolacji

– ubezpieczenie NNW

– opłaty parkingowe, drogowe

– dwie wycieczki lokalne: Półwysep Helski, Władysławowo

Cena nie obejmuje:

– wydatków własnych

– posiłków niewymienionych w programie

– leżaków, parasoli, parawanów na plaży

– dopłaty do pokoju jednoosobowego (200 zł/os./turnus)

___________________________________________________________

INFORMACJE DODATKOWE:

W trakcie pobytu przewidziane są dwie lokalne wycieczki: na Półwysep Helski oraz do Władysławowa. Wycieczki te są wkalkulowane w cenę. Daty i godziny – do ustalenia.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w rejsie po zatoce (Półwysep Helski) – koszt wynosi 25-40 zł za osobę.

Istnieje możliwość organizacji wycieczek fakultatywnych przy min. 30 uczestnikach:

– do Sowińskiego Parku Narodowego – spacer po parku oraz wyjście ma ruchome wydmy – koszt 50 zł/os., bilet wstępu w cenie;

– do Trójmiasta – zwiedzanie z przewodnikiem, m.in. Gdańsk, Stare Miasto, Nadbrzeże, Długi Rynek, Kościół Mariacki, Westerplatte, Katedra Oliwska (z koncertem jeśli będzie możliwość), klif i molo w Orłowie, port i skwer św. Jana Pawła II w Gdyni – koszt 50 zł/os., bez biletów wstępu.

 

UWAGA: Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł. W przypadku pojawienia się obostrzeń uniemożliwiających realizację wyjazdu z powodu COVID-19, zaliczka będzie zwracana w całości.