WROCŁAW, KSIĄŻ, ŚWIDNICA

25-27 września 2020

25.09

Wyjazd z Kraśnika Fabrycznego z przystanku PKS ul. Mickiewicza o godz. 04:00. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta min. Stare Miasto, Katedra, Panorama Racławicka, Ossolineum lub Muzeum Narodowe (do wyboru).

Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

26.09

Śniadanie, przejazd do Wałbrzycha. Zwiedzanie Zamku Książ oraz  Palmiarni. Przejazd do Świdnicy. Zwiedzanie: Kościół Pokoju wpisany na listę UNESCO, rynek Starego Miasta, Katedra p.w. św. Stanisława i św. Wacława. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

27.09

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Wrocławia i wejście na wieżę Sky Tower. Kilkugodzinny pobyt w ZOO i Afrykarium. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Kraśnika. Przerwa na obiad we własnym zakresie. Przyjazd do Kraśnika w godzinach nocnych.

CENA 490 PLN

przy grupie min. 45 osób

 

Cena obejmuje:

– przejazd komfortowym autokarem

– ubezpieczenie NNW

– 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej

– 2 śniadania, 2 obiadokolacje

– przewodnika miejskiego: po Wrocławiu (1 h), po Świdnicy, w muzeum w Książu

 

Cena nie obejmuje:

– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Zamek w Książku i Palmiarnia (normalny 39 zł, ulgowy 31 zł), Kościół Pokoju w Świdnicy (10 zł), Panorama Racławicka (normalny 30 zł, ulgowy 23 zł), Ossolineum (normalny 10 zł, ulgowy 8 zł) lub Muzeum Narodowe (wystawy stałe: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł; wystawy stałe i czasowe: normalny 25 zł, ulgowy 17 zł), ZOO z Afrykarium (normalny 40 zł, ulgowy 30 zł, osoby 75+ wstęp darmowy), wieża Sky Tower (normalny 18 zł, ulgowy 12 zł).

Łączny koszt biletów wstępu to ok. 172 PLN/os. (bilety normalne) lub ok. 131 PLN/os. (bilety ulgowe).

– posiłków niewymienionych w programie

– wydatków własnych

Ceny biletów wstępu podane są na podstawie cenników w poszczególnych obiektach i mogą one ulec zmianie.

_